۸۷ متری فاز ۱۱

فاز ۱۱پردیس:
فاز ۱۱ سازنده شرکت ترکیه ای کوزو میباشد که بیش از ۳۰۰ پروژه در سراسر دنیا ساخته با گواهینامه ۱۴۰۰۱ و استانداردهای بین المللی.
فاز ۱۱ پردیس حدود ۷۰۰ برج ساخته شده در قالب ۱۴ طبقه در هر طبقه ۴ واحد که هیچکدام از واحد ها دیوار مشترک با یکدیگر ندارند و این مهم بسیار در آرامش ساکنین موثر میباشد.
حدود ۳۶ هزار واحد و متراژها همه حدود ۸۷ متر میباشد که کل نقشه ها تیپ و یک شکل است و کل واحدها از نور مستقیم خورشید بهرمند میباشد.
مجموعه دارای امکانات رفاهی کامل میباشد از قبیل تجاری های عظیم>> اداری آموزشی فرهنگی ورزشی درمانی و مدارس در مقطع های مختلف در قسمت های مختلف مجموعه ساخته شده است.
کلیه واحد ها شامل ۲ لاین آسانسور ۱۱ نفره و بار همراه با پکیج کولر کف سرامیک شیر آلات کابینت پنجره دو جداره ترکیه ای درب ضد سرقت ترکیه ای گرمایش از کف تراس و انباری و اتفاع حریق میباشد.
برج ها ضد زلزله و سازه روز دنیا به صورت قالب بتونی میباشد.
بزرگترین پروژه خاورمیانه است.
برج ها در منطقه لواسانات ساخته شده و بسیار آب و هوای خوبی دارد.
فاصله تا تهران ۱۲ دقیقه میباشد.
بهترین زمان برای سرمایه گذاری و خانه دار شدن شما.
قیمتها از ۴۵ میلیون الی ۶۵ میلیون میباشد که اختلاف قیمت به دلیل اختلاف طبقات است هر چی طبقه بالاتر باشه به دلیل چشم انداز قیمت هم بیشتر میشه و همزمان با پرداخت شما نقل و انتقال در دفتر اسناد رسمی صورت میپذیرد.
کلیه واحد ها ۴۰ میلیون وام ۴% بانک مسکن دارند که حداقل نرخ سود بانکی میباشد که حدود ماهیانه ۳۲۰ هزار تومان ماهیانه اقساطش میباشد که بعد از تحویل واحد اقساط شروع به پرداخت میگردد.
واحدها با آب. و برق و گاز اختصاصی میباشد.
بازدید از مجموعه همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۱۹ برای مشتریان محترم.
املاک بزرگ ۱۱۰

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *